הקדימו להזמין תחפושות לפורים 2019 052-3261911

אל דף הבית
למידע והזמנות צרו קשר או התקשרו 052-3261911

עיצוב תלבושות

הקפדה על הפרטים הקטנים

כל אירוע תרבות או מופע זה או אחר המכבד את עצמו, לא יפסח על הנושא החשוב ביותר של עיצוב ותפירת התלבושות. שימת הדגש וההקפדה על הפרטים הקטנים בחברת פנטזיה, שמה אותה בראש החברות המבוקשות בתחום זה.

לעיצוב התלבושות חלק חשוב ומשמעותי בהעברת המסר, התוכן והאווירה הדרושה במופע או אירוע, ולחברת פנטזיה ולמעצבה הראשי בארי אבידן - תשובות לכל חלום, גחמה או פנטזיה של הלקוח, ומכאן שמה - חברת פנטזיה. הרקע העשיר של מר אבידן בתחום המחזות והתיאטרון ובתחום העיצוב (כבוגר האקדמיה לאמנויות "בצלאל") וכן כבמאי וכוריאוגרף מאפשרים את הרגישות הנדרשת לצרכים האמיתיים והמקצועיים של כל לקוח או אירוע.

כמו כן, לחברת פנטזיה מאגר עשיר של דגמים קיימים לבחירה ולייצור מחודש וכן להשכרה אשר עומדים בכל סטנדרט תקציבי.

השכרת תלבושות ומכירה

לפנטזיה מחסן תלבושות מאובזר ועשיר של תלבושות לתיאטרון ולבוש ויקטוריאני בסגנון לואי ה-14, תלבושות אתניות ועמים כגון - הודו, ארה"ב, צרפת, טורקיה ותימן, תלבושות ללהקות מחול עממיות (ריקודי עם) ואומנותיות, תלבושות ותחפושות של בעלי חיים (כגון: צפרדעים, נחשים, פרפרים, סוסים, כלבים, נמרים, תוכים, חתולים, עכברים, קואלות פרות ועוד...) ותלבושות ותחפושות בהתאמה לילדים להשכרה וכן ייצור מקורי על פי הזמנה.

ישנה אפשרות להתרשם ממגון תחפושות מקוריות לפורים כגון: איש בלי ראש, כל העולם ואשתו, חמסה, פסל רומי, פסטיבל מסיכות בונציה, דמויות מאגדות דיסני, היפה והחיה, איזמרלדה, כיפה אדומה, סינדרלה, ג'ימיני הצרצר, קפטן הוק, הארנב מאליסה, אליסה, מלכת הקלפים, קלפים, אלאדין, מיקי מאוס, מיני מאוס, בת הים הקטנה, יסמין, טרזן, פאנטום האופורה, הארי פוטר, בלינקי ביל הקואלה, בוקר (Cowboy), ובוקרת, נינג'ה, ליצנים למיניהם, אחשוורוש, דמויות מפוקימון (האש, דיג'ימון), דמויות מאגדות ומיתולוגיה יוונית ועולמית כגון קונטאור (חצי סוס חצי אדם), פאן (חצי תיש חצי אדם) ודמויות מאווטאר.

פנטזיה משכירה תלבושות למופעי בתי ספר ומסיבות סוף שנה.

ייצור בהתאמה אישית

בפנטזיה קיימת אפשרות של הזמנה מיוחדת וייצור מיוחד לפורים ולכל אירוע, לילדים וכן למבוגרים. כמו כן קיימת אפשרות של ביצוע על פי עיצוב מוכתב ומובנה.

התהליך

בהזמנה מיוחדת, הלקוח יציג את דרישותיו ויוגשו לו מספר סקיצות מצויירות (ו/או מאקט בשעת צורך). לאחר אישור העיצוב, תבוצע דוגמא אחת תפורה לאישור הלקוח ולאחריה תבוצע העבודה על פי המידות, דרישות הזמן והתאמה לצרכי הלקוח.